Sprzęt szpiegowski rejestrujący i monitorujący
PORADY I KONSULTACJE
INFOLINIA 24/7

531 26 26 26

CEIA Magnetostatic detector
Mobilny wykrywacz telefonów komórkowych
Detektor został zaprojektowany w celu zwiększenia bezpieczeństwa w zakładach karnych. Jego mobilność umożliwia w szybki sposób przeszukanie pomieszczenia oraz osób w poszukiwaniu telefonów komórkowych, nadajników radiowych oraz innych przedmiotów ukrywanych pod ubraniem.
Kamera HD w czujniku dymu z funkcją nocnego nagrywania
Kamera szpiegowska z obiektywem ukrytym w niewidoczny sposób w czujniku dymu nie wzbudzi podejrzeń osób postronnych. Wyposażona została w moduł nagrywania nocnego oraz bezprzewodową komunikację WIFI.
Profesjonalna pluskwa 3KL 3,6V ze stabilizacją kwarcową
Pluskwa o zasięgu rejestracji dźwięku do 10m i czasie pracy nawet do tygodnia. Dzięki niewielkim rozmiarom łatwa do ukrycia np. w torebce lub paczce papierosów.
Laserowy wykrywacz kamer AUMAS S-1
Zaawansowane urządzenie do skanowania pomieszczeń w celu znalezienia sprzętów do wideo-inwigilacji. Skanowanie jest bardzo precyzyjne i zajmuje jedynie kilka minut. Czas pracy na baterii wynosi 12 godzin.
KeyGrabber Nano WIFI
Najmniejszy keygrabber służący do przechwytywania znaków wprowadzanych z klawiatury. Posiada własne zasilanie podtrzymujące pracę zegara. Jego wbudowana pamięć pozwala zarejestrować nawet 2 miliony znaków.
Mikrosłuchawka z pętlą indukcyjną
Małe rozmiary oraz wersje w dwóch kolorach pozwolą doskonale dopasować mikrosłuchawkę do ucha, całkowicie ją kamuflując. Produkt jest wykonany z materiałów antyalergicznych oraz posiada teleskopowy filtr przeciwwoskowinowy, co zapewnia pełne bezpieczeństwo i higienę.

Detektyw Wrocław – Zadzwoń już teraz : 531 26 26 26

4.9/5 - (27 ocen)
INFOLINIA 24/7
PORADY I KONSULTACJE

Skontaktuj się z nami