Badanie ojcostwa / DNA
PORADY I KONSULTACJE
INFOLINIA 24/7

531 26 26 26

Badanie ojcostwa i jego DNA - infografika
Dyskretne badanie DNA ojca dziecka - infografika
Badanie DNA - test ojcostwa i inne najczęściej wybierane usługi
Test ojcostwa przy pomocy detektywa i inne najczęściej wybierane usługi

Jak dyskretnie zbadać DNA w sprawie domniemania ojcostwa?

Istnieją sprawy, których przeprowadzenie musi być niezwykle dyskretne ze względu na dobro innych, lub też ze względu na strach przed reakcją otoczenia na ewentualne rozwiązanie danej sytuacji. Niekiedy realizacja legalnej procedury nie jest możliwa ze względu na brak zgody którejś ze stron, lub też prób manipulacji, których nie chcemy być częścią. W takich i wielu innych sytuacjach warto skorzystać z naszych usług detektywistycznych, dzięki którym rozwiązanie każdego problemu jest tak naprawdę na wyciągnięcie ręki.

Badanie ojcostwa detektyw – kiedy jest potrzebny?

Niewątpliwie związki są w dzisiejszych czasach bardziej skomplikowane, niż miało to miejsce kiedyś. Niestety nie zawsze rozstanie między dwojgiem dorosłych ludzi przebiega w przyjaznej atmosferze i z różnych względów, wiele istotnych rzeczy może zostać przemilczanych. Są sytuacje, w których kobieta nie przyznaje się do ciąży, a następuje rozstanie. Wychowując dziecko, sama nigdy nie informuje o tym byłego partnera, który mimo to dowiaduje się o dziecku i chce wiedzieć, czy jest jego ojcem. Niestety, nie ma kontaktu z matką, lub też jest ona przeciwna jakimkolwiek działaniom, odmawiając badań DNA. Są też małżeństwa, które na przestrzeni lat przechodzą przez różne głębsze problemy, a i takie, w których zdarzyły się zdrady, które wyszły na jaw i partnerzy nie mają do siebie pełnego zaufania. W takich momentach często mężczyzna może podejrzewać, że dziecko, które wychowuje, może być innego mężczyzny i chce to sprawdzić w dyskretny sposób, aby nie skrzywdzić dziecka. W wielu innych sytuacjach, takich jak udowodnienie ojcostwa przy dziedziczeniu majątku, czy też w momencie, gdy kobieta chce udowodnić mężczyźnie, że jest ojcem ich dziecka, może być potrzebna pomoc z zewnątrz. Jak więc uzyskać odpowiedź na tak istotne pytanie? Jeśli nie da się załatwić sprawy w jawny sposób, należy zwrócić się do nas o pomoc.

Badanie ojcostwa detektyw – pierwsza konsultacja

Wykluczenie lub potwierdzenie ojcostwa jest sprawą niezwykle delikatną i, aby ją zrealizować, musimy mieć od Państwa maksymalną ilość danych. Nie zawsze jest to ten sam komplet, ponieważ każda sytuacja jest inna. Przy pierwszej konsultacji zapoznamy się z Państwa potrzebami i ustalimy, co możemy zrobić i jaki czas realizacji możemy założyć. Poznamy Państwa budżet, dzięki czemu będziemy mogli rozporządzać naszym czasem w bardziej konkretny sposób. Wszystkie elementy potrzebne do pozytywnego zakończenia sprawy są istotne, dlatego przy pierwszej konsultacji postaramy się wyjaśnić, co jest nam potrzebne i uzyskać od Państwa wszystko, co będzie możliwie.

Detektyw Wrocław – Zadzwoń już teraz : 531 26 26 26

Badanie DNA detektyw – jak działamy?

Przede wszystkim jesteśmy firmą profesjonalną, która na drodze wykonywania swoich obowiązków współpracuje między innymi z policją, biurami prawnymi, czy też ze wspólnotami mieszkaniowymi. Wszystkie pozyskane przez nas dokumenty, wykonane badania i dowody w sprawie mogą być użyte w procesach sądowych.

Warto zdawać sobie sprawę, że aby uzyskać wiarygodną odpowiedź, trzeba pamiętać o kilku istotnych kwestiach. W sklepach pojawiły się jakiś czas temu domowe testy na ojcostwo – sugerowanie się nimi nie daje pewności co do wyniku, ponieważ zbyt wiele zmiennych ma wpływ na wynik. Najdokładniejsze są badania laboratoryjne wykonywane przez specjalistyczne placówki. Na wiarygodność takich wyników ma wpływ to, czy dana placówka działa według odpowiednich procedur bezpieczeństwa, które oznaczają wyższe koszty przeprowadzenia badań, ale są wymagane, by wszystko było w jak najlepszym porządku. Korzystamy ze wsparcia jedynie takich placówek.

Druga kwestia to doświadczenie, które zyskaliśmy na przestrzeni lat, współpracując z wieloma klientami przy różnego rodzaju sytuacjach. Bardzo ważne jest nasze doświadczenie, ale też personelu przeprowadzającego badanie DNA. Dbamy również o to. Nie należy zapominać jednak o samym materiale genetycznym, który musi być pobrany w bardzo precyzyjny sposób. I to kilkukrotnie. Dlaczego? Ponieważ natura potrafi płatać figle i stworzyła coś takiego jak ludzkie chimery genetyczne. Na etapie ciąży może dojść do sytuacji, w której u dziecka powstaną dwa typy DNA, jeśli więc pobralibyśmy tylko jedną próbkę, wynik mógłby być fałszywy. Dlatego też pobieramy kilka próbek i przeprowadzamy pełne, rzetelne badania dające wiarygodny, pewny wynik. DNA może być różne także w sytuacji, gdy osoba była poddawana przeszczepowi szpiku, transfuzji krwi, czy też boryka się z chorobami na podłożu genetycznym.

My to wszystko wiemy i doskonale zdajemy sobie sprawę z wszelkich ewentualnych ryzyk. Dlatego też nie warto robić testu w domu, a skorzystać z naszego wsparcia, ponieważ działając w kilka osób oraz we współpracy z równie profesjonalnymi ludźmi jesteśmy w stanie pomóc Państwu uzyskać odpowiedź, która może zmienić całe życie. Decydując się na współpracę z nami, warto skorzystać z pierwszej bezpłatnej konsultacji, na której dowiecie się Państwo wszystkich niezbędnych szczegółów i podczas której chętnie odpowiemy na wszelkie nurtujące Państwa pytania.

4.9/5 - (24 ocen)
INFOLINIA 24/7
PORADY I KONSULTACJE

Skontaktuj się z nami