Prywatny detektyw Zgorzelec
PORADY I KONSULTACJE
INFOLINIA 24/7

531 26 26 26

Zgorzelec detektyw z Grupy Tajfun
Prywatny detektyw Zgorzelec z Tajfun Group
Cennik tajfun Group - detektyw Zgorzelec
Czy detektyw Zgorzelec jest dobrym rozwiązaniem?

Agencja detektywistyczna – oddział Zgorzelec

To organizacja zajmująca się zapewnianiem bezpieczeństwa dóbr osobistych, obejmująca szerokie pole usług detektywistycznych zarówno dla przedsiębiorstw jak i osób prywatnych. Dzięki swojej wyspecjalizowanej załodze z dużym doświadczeniem jest w stanie rozwiązać każdy problem, którego może się podjąć. Jakich problemów może się podjąć? Cóż, pole działania prywatnych detektywów jest bardzo szerokie – od zdobywania dowodów niewierności lub nieszczerości małżeńskiej, przez kompleksowe badanie problemów i patologii związanych z załogą twojej firmy aż po szpiegowanie kontrahenta lub osoby prywatnej w celu znalezienia dowodów na nieuczciwą konkurencję lub sabotaż gospodarczy. 

Sprzęt detektywistyczny w Zgorzelcu

Nie czujesz potrzeby profesjonalnego detektywa? Prywatni detektywi Zgorzelec nie są na twoją kieszeń? Może po prostu sądzisz, że biuro detektywistyczne to za dużo do twojej sprawy i chcesz wziąć ją we własne ręce? Nie ma problemu – nasza firma oferuje profesjonalny sprzęt detektywistyczny i szpiegowski w dobrej cenie. Potrzebujesz pluskwy, małej kamery, keygrabbera/keyloggera czyli miniaturowego sprzętu USB zapisującego wszelkie znaki wprowadzane na klawiaturze? A może potrzebujesz bardziej specjalistycznego sprzętu jak wykrywacz telefonów komórkowych lub kamera nocna? Wszystkie te przedmioty są na sprzedaż w naszej agencji detektywistycznej.

Usługi detektywistyczne Zgorzelec

Oferujemy szeroki wachlarz usług detektywistycznych, zleceń od podmiotów gospodarczych i osób prywatnych. Zależnie od przedstawionych nam informacji i znanych szczegółów opracujemy odpowiedni plan działania i dobierzemy odpowiednich agentów, biorąc pod uwagę ich doświadczenie oraz możliwości. Nasza firma prowadzi też szkolenia i prezentacje dla osób prywatnych z zakresu samoobrony przy użyciu improwizowanej broni (Przedmiotów codziennego użytku), technik ataku i obrony przed kradzieżą, technik strzelania z broni długiej oraz krótkiej, pierwszej pomocy i medycyny urazowej, praktyczne i teoretyczne zajęcia z zaawansowanej jazdy jedno- i dwuśladami oraz pojazdami mechanicznymi w normalnych i trudnych warunkach pogodowych i środowiskowych

Detektyw Wrocław – Zadzwoń już teraz : 531 26 26 26

Ochrona osobista

Nasza firma posiada duże doświadczenie w zabezpieczaniu osób oraz prowadzenia wielopoziomowej osobistej ochrony dla VIP-ów. Wielką zaletą naszej firmy jest indywidualne podejście do każdej sprawy – zamiast utartego schematu, który nie jest na tyle plastyczny, by stosować go w każdej sytuacji posiadamy zestaw umiejętności, specjalistów i sprzętu który stosujemy zależnie od sytuacji. Nasza firma ma duże doświadczenie nie tylko w Polsce, ale również za granicami kraju. Gwarantujemy całkowite bezpieczeństwo VIP-ów niezależnie od czasu i miejsca. Każdy nasz detektyw Zgorzelec oddelegowany do ochrony VIP-ów ma w głowie trzy słowa – komfort, dyskrecja oraz bezpieczeństwo. Zapewniamy takie warunki dzięki swojemu doświadczeniu i faktowi, że każdy pracownik wyruszający w teren jest profesjonalnie przygotowany, przeszkolony i świetnie wyposażony – nie ma możliwości by doszło do przełamania ochrony VIP-a.

5/5 - (13 ocen)
INFOLINIA 24/7
PORADY I KONSULTACJE

Skontaktuj się z nami