Ustalenia majątkowe
PORADY I KONSULTACJE
INFOLINIA 24/7

531 26 26 26

Ustalenia majątkowe - infografika
Ustalenia majątkowe detektyw - infografika
Ustalenia majątkowe i inne najczęściej wybierane usługi
Ustalenia majątkowe detektyw i inne najczęściej wybierane usługi
Ustalenie wartości nakładów z majątku wspólnego na majątek osobisty małżonka we Wrocławiu

Ustalenia majątkowe, oszacowanie majątku. Oferta agencji detektywistycznej Tajfun Group.

Od spraw karnych po ustalenia majątkowe – tematyka zleceń, metody działania

Usługi detektywistyczne to rozwiązanie w kategorii prowadzenia spraw o charakterze śledczym przez profesjonalnych fachowców. Nasz doświadczony zespół oferuje rzetelną pomoc, szybkość w podejmowaniu decyzji, a także różnorodność działań i metod pracy. Kierujemy się przede wszystkim ochroną osób i mienia, a do roboczych operacji powołujemy osoby zaufania publicznego, należące do rozmaitych jednostek wojskowych. Polegamy m.in. na byłych funkcjonariuszach pododdziału antyterrorystycznego policji (SPAP), biura śledczego (CBŚ) czy ochrony rządu (BOR). W gronie tematycznym mamy zarówno sprawy sektora prywatnego, jak i działalność śledczą na rzecz przedstawicieli firm. Bez zbędnych formalności rozwiązujemy problemy w zakresie spraw administracyjnych (np. nieuczciwa konkurencja, podsłuch), finansowych (np. Ustalenie i oszacowanie majątku) i rodzinnych (np. opieka nad dziećmi, ustalenie ojcostwa). Jesteśmy na bieżąco z wszelkimi nowinkami ze świata kryminalistyki i przestępczości zorganizowanej, znamy aktualne problemy w zakresie bezpieczeństwa Wrocławia i okolic.

Dużą uwagę przykładamy do bezpieczeństwa klientów, zasobów nowoczesnych technologii oraz rzetelnej analizy i oceny każdego zlecenia. Bez względu na rodzaj prowadzonej sprawy, oferujemy bezpłatne konsultacje z udziałem naszych zaufanych agentów. Mając na uwadze aktualne preferencje klientów, w jasny i przystępny sposób informujemy o postępach pracy, jak również szacujemy czas do realizacji podejmowanych zleceń. Bierzemy też pod uwagę możliwości finansowe klientów, rzetelnie rozliczając się z każdego wykonanego zadania. Nie chodzimy na skróty i nie podejmujemy decyzji w ciemno. Dla nas liczy się profesjonalne podejście do rzeczy nawet w najbardziej skomplikowanych sprawach. Jeśli zlecenie stanowi dla klienta priorytet (jak poszukiwania dziecka czy ustalenie majątku spadkowego) bądź podjęcie działań ma wpływ na zdrowie lub życie poszkodowanego (sprawy karne), przystępujemy do pracy natychmiast. Korzystamy wyłącznie z wyposażenia uznanych wykonawców, nie zapominając o systematycznym podnoszeniu kwalifikacji i regularnych przeglądach.

W ekstremalnie trudnych warunkach otoczenia i niesprzyjających okolicznościach zdarzeń bazujemy na owocnej współpracy z doświadczoną kadrą pracowników z dziedzin bezpieczeństwa, prawa i administracji. Do operacyjnych czynności desygnujemy przedstawicieli Policji, kancelarii prawnych, a ponadto specjalistów kryminologii/kryminalistyki, do których zalicza się wielu ekspertów, psychologów oraz biegłych. Potrafimy także kooperować z osobami, związanymi bezpośrednio ze środowiskiem prowadzonej sprawy, w szczególności członkami wspólnot mieszkaniowych. Choć tworzymy profesjonalną agencję, nie stronimy od pomocy i zaangażowania ze strony innych funkcjonariuszy i biur. Przez wieloletnie doświadczenie i różnorodność spraw, rozwinęliśmy stałą bazę kontaktów, do której należą też pracownicy konkurencyjnych agencji oraz niezależni detektywi. Niektóre rodzaje spraw (m.in. ustalenia majątkowe) realizujemy, korzystając z zasobów podmiotów instytucjonalnych/urzędowych (biura księgowe) i gospodarczych (biura pośrednictwa).

ustalenie majątku spadkowego przez detektywa

Czym są ustalenia majątkowe? – specyfika pracy detektywa

W kręgu naszej działalności istotną rolę odgrywają zlecenia o charakterze majątkowym, których celem jest zazwyczaj weryfikacja zdolności finansowej dłużnika. Jest to całokształt czynności, prowadzących do uzyskania informacji na temat majątku ruchomego (pojazdy, sprzęt technologiczny itp.) bądź nieruchomości (domy, lokale firmowe itd.). Nasi specjaliści biorą pod lupę wszystkie niezbędne kryteria, takie jak aktualny stan majątku, status zatrudnienia czy wartość zobowiązań. Ustalenia majątkowe / Oszacowanie majątku przez detektywa pozwalają w praktyczny sposób ocenić nie tylko zawodową stronę obserwowanego, lecz także jego stosunek do klienta i motyw postępowania. Możliwe jest również zdobycie danych na temat rodzaju wierzytelności oraz sposobu zbycia wszelkich posiadanych dóbr. Często w grę wchodzi weryfikacja osób z grona rodziny bądź znajomych, wgląd do bieżących należności komorniczych, a nawet monitoring umów bankowych i handlowych.

Z naszą pomocą zdobędziesz szereg dowodów i poszlak w sytuacjach, które na co dzień stanowiły dla Ciebie wyłącznie mniej lub głębszą tajemnicę. Zaufane procedury i biegłe operowanie materiałem śledztwa stanowią solidny fundament do przyspieszenia spłat wszelkich należności bądź zaległości, powstałych na skutek finansowej niesubordynacji dłużnika. Końcowy wynik naszych ustaleń może mieć kluczową rolę przy rozstrzyganiu sporów, które swój finał mają u notariusza bądź na wokandzie sądu. Bez względu na stopień zaawansowania lub okoliczności zdarzeń, cechuje nas dyskrecja, brak rutynowych schematów, a co najważniejsze – wysoka skuteczność pracy.

Detektyw Wrocław – Zadzwoń już teraz : 531 26 26 26

oszacowanie majątku wybranej osoby

Ustalenia majątkowe w praktyce

Ustalenia majątkowe często wiążą się z uczestnictwem w różnorodnych sporach przestrzeni cywilnej. Mogą być one powiązane z konfliktami, zachodzącymi w rodzinach poszkodowanych (rozwód, separacja itp.), a niekiedy dotyczyć też osób niepełnoletnich (alimenty na dziecko, opieka itp.). Śledztwa te nie wykluczają wystąpienia zachowań patologicznych, a nawet przemocy. Nasze zaufane grono specjalistów dysponuje szerokim wachlarzem narzędzi do praktycznej samoobrony, ucząc sprawdzonych technik reakcji na zagrożenia, wynikające z niecodziennych dla klienta sytuacji. Co ważne, każda osoba szkolona jest indywidualnie, w zależności od problematyki agresora i miejsca zamieszkania. Wszystko odbywa się na podstawie znajomość opłacalnych metod obronnych służb mundurowych (m.in. Policja, Wojsko Polskie) i bieżących przepisów prasa (m.in. Kodeks karny, Kodeks postępowania karnego).

4.9/5 - (23 ocen)
INFOLINIA 24/7
PORADY I KONSULTACJE

Skontaktuj się z nami