Wywiad gospodarczy
PORADY I KONSULTACJE
INFOLINIA 24/7

531 26 26 26

Wywiad gospodarczy - infografika
Wywiad gospodarczy przez detektywa- infografika
Wywiad gospodarczy i inne najczęściej wybierane usługi
Wywiad gospodarczy przez detektywa i inne najczęściej wybierane usługi
Wywiad gospodarczy Wrocław

Usługa wywiadu gospodarczego

Ludzie biznesu wiedzą, jak ważne jest, aby partner biznesowy nie był oszustem. Nieudana umowa, współpraca z nierzetelnymi osobami może doprowadzić do upadku firmy, utraty środków finansowych. Wywiad gospodarczy pomoże tego uniknąć. Wywiad gospodarczy to usługa agencji detektywistycznej, za pomocą której ochronisz siebie i swoją firmę przed oszustwami i uzyskasz realną przewagę nad konkurencją. Około 90% informacji potrzebnych do pomyślnego rozwoju biznesu jest publicznie dostępnych. Ale oprócz monitorowania otwartych źródeł informacji, wywiad gospodarczy obejmuje zbieranie informacji od partnerów, klientów i pracowników konkurencji. I tutaj nasi detektywi mogą korzystać z różnych, specyficznych sposobów pozyskiwania informacji.

Cel wywiadu gospodarczego

Wywiad gospodarczy nie ogranicza się to do gromadzenia informacji o konkurentach i sporządzania dokumentacji. Oprócz powyższych działań pomożemy również śledzić aspekty polityczne, zmiany w ustawodawstwie, spotkania biznesowe i wyjazdy pracowników konkurencyjnych organizacji, co może mieć dowolny wpływ na stan rzeczy w Twojej firmie.

Wywiad gospodarczy to więcej, niż możesz sobie wyobrazić. Mając informacje o konkurencie i jego planach, możesz:

 • monitorować rynek i przewidywać możliwe zmiany w nim;
 • przewidywać dalsze kroki konkurentów;
 • identyfikować przyszłych konkurentów biznesowych i z wyprzedzeniem zapobiegać ich działaniom;
 • analizować błędy innych firm i wyciągać na ich podstawie wnioski;
 • oceniać potencjał przyszłych inwestycji;
 • odkrywać nowe technologii, których pojawienie się może mieć wpływ na sprawy firmy;
 • monitorować zmiany na poziomie legislacyjnym, które mogą mieć wpływ na biznes;
 • ocenić swoją strategię biznesową i odnieść ją do aktualnej sytuacji;
 • zmniejszyć ryzyko wycieku informacji w Twojej firmie;
 • zbadać słabości konkurentów;
 • zbierać i analizować informacje o partnerach.
Analiza gospodarcza

Zakres wywiadu gospodarczego

Wywiad gospodarczy przeprowadzony przez detektywów obejmuje: ochronę oprogramowania przed gromadzeniem informacji, sprawdzanie pracowników pod kątem wariografów, monitorowanie obiektów i wiele innych. Na życzenie klienta zbierzemy informacje i pomożemy w wszczęciu postępowania karnego dotyczącego faktów szpiegostwa. Nasi detektywi:

 • Wyszukują i dostarczają informacje o partnerach biznesowych i konkurentach. Klient otrzymuje informacje o danych rejestracyjnych zagranicznej firmy, o strategii stosowanej przez przeciwnika, czy ma powiązania, w tym korupcyjne, czy nawet kryminalne. Detektyw może sprawdzić numer telefonu konkurenta, dowiedzieć się, z kim się komunikuje, z kim prowadzi interesy.
 • Poszukują fakty, które mogą znacząco wpłynąć na funkcjonowanie biznesu (ryzyka, możliwości rozwoju).
 • Wyszukują kanały wycieku informacji, jeśli istnieje podejrzenie, że w firmie jest osobę, która przekazuje poufne informacje stronom trzecim.
 • Zestaw środków zależy od potrzeb konkretnego klienta i może obejmować (łącznie i osobno) weryfikację następujących baz danych:
 • Dłużnicy podatkowi (osoby prawne i fizyczne).
 • Osoby, które mają zaległości alimentacyjne.
 • Masowe adresy rejestracyjne – te, na których notowanych jest wiele firm.
 • Osoby zaangażowane w pranie brudnych pieniędzy.

Detektyw przekazuje klientowi nie tylko szereg wyodrębnionych informacji i ich analizę. Po sprawdzeniu potencjalnego partnera nie dajemy klientowi kategorycznych rekomendacji, ale podkreślamy jego istotne fakty do podejmowania decyzji.

Wywiad gospodarczy dostarczy informacji, które potencjalni partnerzy lub konkurenci próbują ukryć. Pozwoli to klientowi agencji detektywistycznej uzyskać dane, których nie można znaleźć w otwartych źródłach. W końcu naprawdę cenne informacje są zawsze poufne.

Detektyw Wrocław – Zadzwoń już teraz : 531 26 26 26

Detektyw profesjonalna analiza gospodarcza firmy

v

Rezultat wywiadu gospodarczego

 • Firma, która zdecyduje się na skorzystanie z usługi wywiadu gospodarczego, będzie mogła uniknąć zawierania umów z nierzetelnymi organizacjami. Otrzyma od naszych detektywów zweryfikowane informacje o dostawcach towarów, konkurentach, kontrahentach. Ponadto nasi detektywi dowiedzą się, jak wiarygodny jest partner biznesowy organizacji, czy ma jakieś problemy finansowe.
 • Aby uzyskać informacje, detektywi używają komputerowych baz danych, sprzętu do śledzenia obiektu. Dlatego klient otrzymuje tylko wiarygodne informacje o firmie lub osobie, którą postanowił sprawdzić.

Wywiad gospodarczy to jednak nie tylko sprawdzenie potencjalnego kontrahenta pod kątem wiarygodności, ale także monitorowanie konkurentów, a także analiza finansowa ich działalności. Jeśli chcesz poznać tajemnicę sukcesu firmy, rynki, jej połączenie, kontaktuj się z nami! Będziemy analizować dane z otwartych źródeł, dostarczać informacje za pośrednictwem zamkniętych kanałów i dostarczać szczegółowy raport na temat firmy lub osoby, która Cię interesuje. Niezależnie od tego, czy chcesz znać historię kredytową konkurenta, adres jego zamieszkania i faktyczne miejsce zamieszkania, dokumenty danych (prawo jazdy, paszport), stan cywilny, rejestr karny, czy jesteś zainteresowany wyciągiem z rejestrów państwowych organizacji i jej sprawozdań finansowych, dostarczymy Ci wszelkich interesujących Informacji. Licencje, nakazy egzekucyjne, kontrakty rządowe – nasi detektywi znajdą i dostarczą kopie wszelkich dokumentów.

4.9/5 - (23 ocen)
INFOLINIA 24/7
PORADY I KONSULTACJE

Skontaktuj się z nami