Sprawy rozwodowe
PORADY I KONSULTACJE
INFOLINIA 24/7

531 26 26 26

Sprawy rozwodowe - infografika
Sprawy rozwodowe detektyw - infografika
Sprawy rozwodowe i inne najczęściej wybierane usługi
Sprawy rozwodowe detektyw i inne najczęściej wybierane usługi
sprawy rozwodowe Wrocław - pomoc detektywa

Detektyw i rozwód – co te dwie sprawy mają ze sobą wspólnego?

W życiu niektórych małżeństw niekiedy dochodzi do przykrych incydentów. Partnerzy zdradzają się nawzajem, bądź mają tajemnice o których nie chcą bądź nie mogą mówić. Czasami życie pisze takie scenariusze, że trudno je sobie wyobrazić, a co dopiero się z nimi uporać. W sytuacjach bez wyjścia, zazwyczaj nie wiemy jak sobie pomóc lub kogo o taką pomoc najzwyczajniej poprosić. Czy wiedziałeś, że raport detektywa można przedstawić w sądzie jakie wartościowy dowód? Zapewne nie, gdyż do tej pory wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że można a nawet trzeba korzystać z pomocy biura detyktywistycznego jeśli chodzi o sprawy rozwodowe. Takiego detektywa można powołać uzupełniająco jako świadka. On natomiast złoży odpowiednie zeznania i przedstawi zebrane dowody, które ku zdziwieniu niektórych, będą kluczowe w takiej sprawie. Takie korzystanie z pomocy ów detektywa jest nadwyraz korzystne dla osoby, która wnosi o rozwód i mimo wszystko ma niezbite dowody przeciw drugiej stronie. Taka sytuacja naprowadzi sąd, że jeden z małżonków faktycznie jest winna o rozpad wspólnego pożycia.

Rozwód z orzeczeniem o winie

Dużo partnerów zastanawia się czy rozwód z orzeczeniem o winie jest warte zachodu. Wiele małżeństw kończy się właśnie z zawartym ów obowiązkiem. W takim przypadku, aby sąd pozytywnie rozpatrzył wniesienie takiego orzeczenia, należy przede wszystkim udowodnić, że jeden z małżonków jest winny. W takiej sytuacji przyznaje się wypłatę alimentacyjną. Do najczęstszych wykroczeń w małżeństwie zalicza się: niewierność jednego z partnera (w skrajnych przypadkach obojga), nadużywanie alkoholu, przemoc w rodzinie czy niezgodność charakterów. Należy jednak pamiętać, że sąd nie zawsze pozytywnie rozpatrzy wniosek o rozwód. Są sytuację, gdzie wniesie jedynie o separację małżonków,m z myślą, że Ci będą potrafili się porozumieć. Sąd bierze pod uwagę przede wszystkim dobro małoletnich dzieci (jeśli rodzina takowe posiada). Ponadto wniosek może zostać odrzucony, gdy rozwód miałby być sprzeczny z zasadami życia społecznego bądź jeśli rozwodu żąda małżonka, która jest winna za rozpad wspólnego małżeństwa. Jeśli więc nie macie nic wspólnego z powyższymi kodeksami, a Wasze życie jest nieszczęśliwe, warto skorzystać z pomocy detektywa i złożyć wniosek o rozwód z orzeczeniem o winie. Człowiek ten pomoże zaoszczędzić Twój cenny czas podczas kompletowania niezbitych dowodów. Ponadto masz gwarancję, że ów detektyw będzie prowadził baczną obserwację małżonka, zbierał niezbite dowody, z których stworzy odpowiedni raport, który będzie ciężki do podważenia w czasie rozprawy sądowej. Biuro detektywistyczne Tajfun Group z Wrocławia zadba o to, aby należała Ci się niezbędna pomoc finansowa ze strony winnego.

Detektyw Wrocław – Zadzwoń już teraz : 531 26 26 26

Detektyw od rozwodów we Wrocławiu

Rozwód a alimenty oraz podział majątku

Bez względu na rodzaj wyroku sprawa podczas posiadania małoletnich dzieci wygląda zawsze tak samo. Rodzice mają obowiązek utrzymywać swoje dziecko, które ze względu na swój wiek, nie jest w stanie podjąć pracy. Jeśli jednak rodzic, który jest winny rozpadowi pożycia nie spełnia tego obowiązku rodzic, z którym dziecko pozostało może złożyć odpowiedni wniosek o wniesienie alimentów. Wówczas rodzic ten, będzie musiał płacić wyznaczoną wartość na utrzymanie dziecka, bądź w sytuacji, gdy tego nadal nie uczni – pieniądze zacznie ściągać od niego państwo do momentu osiągnięcia przez dziecko odpowiedzialności finansowej (najczęściej jest to wiek 25 lat, jeśli dziecko podejmuje w tym czasie naukę). Jest również rozwód z orzeczeniem o winie, o którym już pisaliśmy. Wówczas małżonek poszkodowany, który nie dysponuje żadnymi środkami do życia a jego sytuacja materialna pogorszyła się po rozwodzie, wówczas przysługuje mu przyznanie alimentów. Czasami dochodzi do sytuacji, gdy winny małżonek uchyla się od zapłaty. W takiej sytuacji detektyw, z którym podejmie się współpracę, ustala prawdziwe środki, którymi dysponuje były małżonek. Jeśli więc masz problem, aby doprosić się należytych pieniędzy – biuro detektywistyczne jest w stanie z powodzeniem pomóc w takiej sytuacji. Jeśli natomiast chodzi o podział majątku – najistotniejszą sprawą jest ustalenie co wchodzi w skład majątku wspólnego, a co do majątków osobistych. Jeśli małżonkowie nie wnoszą o nic innego, wówczas sąd podzieli ich po równo, przyznając odpowiednie przedmioty bądź określając ewentualną wysokość spłat. W tym przypadku również może się okazać, że pomoc detektywa będzie nieunikniona. Podczas podziału majątku również wskazane jest przedstawienie mocnych dowodów bądź zebranie świadków, którzy przedstawią obecną sytuację poszkodowanego. Taki detektyw może przejąć rolę świadka, który przedstawi jasno określone argumenty, tym samym zyskując satysfakcjonujące dla nas rozstrzygnięcie sprawy.

Rozwód Wrocław - detektyw może Ci pomóc!

Koszta sądowe oraz materiały sądowe zebrane przez detektywa

Podstawowy koszt to przede wszystkim opłata stała 600 zł za złożenie dokumentów rozwodowych, która uiszczana jest przez osobę wnoszącą akta. Rozwód bez orzekania o winie to koszt około 300 zł i zazwyczaj trwa znacznie krócej. Drugi wariant natomiast to koszt około 1000 zł że względu na większą ilość odbytych spraw sądowych. Cena może się wahać, gdy sprawa jest skomplikowana. Dodatkowe koszta to posiadanie „swojego” adwokata. Takie koszta mogą wzrosnąć do 1500-2000 zł. Jeśli mamy do czynienia z rozwodem z orzeczeniem o winie, wówczas wszystkie opłaty.

Detektyw jest coraz częściej proszony o pomoc, jeśli chodzi o sprawy rozwodowe Wrocław. Jest on w stanie ustalić wiarygodność uzyskanych w toku sprawy dowodów. Przysługuje mu również tajemnica służbowa co do szczegółów całej sprawy. Zakres takiego detektywa jest naprawdę szeroki. Jeśli więc ktokolwiek zastanawia się nad podjęciem współpracy z biurem detektywistycznym to jest to jak najbardziej na plus. Taka sprawa przeważnie jest sprawą wygraną, a osoba poszkodowana może być spokojna, że otrzyma to, co w tamtej chwili chciała osiągnąć, np rozwód z orzeczeniem o winie. Jeśli więc wahasz się, aby zatrudnić detektywa do rozwodu Wrocław, przestań to robić. Pomyśl, że w łatwy sposób możesz wygrać sprawę, zaoszczędzając przy tym dużo swojego stresu. 

4.9/5 - (23 ocen)
INFOLINIA 24/7
PORADY I KONSULTACJE

Skontaktuj się z nami