Weryfikacja dokumentów
PORADY I KONSULTACJE
INFOLINIA 24/7

531 26 26 26

Weryfikacja dokumentów - infografika
Weryfikacja dokumentów przez detektywa- infografika
Weryfikacja dokumentów i inne najczęściej wybierane usługi
Weryfikacja dokumentów przez detektywa i inne najczęściej wybierane usługi

Gdzie można przeprowadzić weryfikację dokumentów?

W dzisiejszych czasach fałszywe dokumenty to jedno z najczęstszych zagrożeń dla rozwiązań spraw i procesów biznesowych. Uwierzytelnianie dokumentów jest niezwykle istotne, ponieważ ryzyko podrabiania różnorodnych dokumentów o dowolnym poziomie złożoności jest ogromne, nawet przy zachowania najwyższego stopnia bezpieczeństwa. Szanse na stanie się ofiarą oszustwa są jeszcze zdecydowanie wyższe, jeśli jest to dokument o niskim poziomie bezpieczeństwa.

Nierzadko zdarza się zawierać różne umowy sprzedaży, w wyniku których – szkoda wyrządzona sprzedawcy lub kupującemu okazuje się być zwykłym oszustwem. Rośnie liczba takich przypadków. Tym samym w wielu sytuacjach, konieczna staje się weryfikacja autentyczności dokumentów.

Jak i gdzie można sprawdzać dokumenty?

Prywatni detektywi z TAJFUN GROUP oferują usługi kontroli jakości różnego rodzaju dokumentów, w tym dokumentów dotyczących różnego rodzaju nieruchomości.

Nieruchomości są często wynajmowane. Większość obaw, aby kupić mieszkanie lub dom od nieznajomych, dotyczy właśnie kwestii autentyczności przedstawianych nam dokumentów. Wynajmujący także chcą często sprawdzić dokumenty, które poświadczają tożsamość lokatora wynajmowanego przez nich mieszkania.

Decydując się na przeprowadzenie jakichkolwiek operacji, dotyczących danej nieruchomości, warto sprawdzić dokumenty dotyczące danego mieszkania. Po takim badaniu będziesz mieć pewność co do czystości, zawieranych transakcji. Decydując się na sprzedaż swojej nieruchomości, kupionej na kredyt, nasi eksperci poznają także autentyczność dokumentów potencjalnych klientów (historia kredytowa itp.).

Weryfikacja autentyczności dyplomów. Fałszywe certyfikaty edukacji nie są rzadkością!

Będziesz mógł zamówić na zasadzie testów partnerów biznesowych lub opracować: sprawdzanie dokumentów osobowych i księgowych. Możliwe, że będziesz chciał zapewnić prawdziwość podanych informacji. W ten sposób możesz uniknąć problemów spowodowanych oszustami i nisko wykwalifikowanymi specjalistami serwisowymi. Nasza usługa sprawdzania autentyczności dyplomów jest dostępna zarówno dla osób fizycznych, jak i firm.

Agencja detektywistyczna TAJFUN GROUP gwarantuje wysokiej jakości uwierzytelnianie licencji i kontrolę różnego rodzaju dokumentów. Po dokonaniu takiej weryfikacji możesz być pewien autentyczności lub sfałszowanych dokumentów.

Detektyw Wrocław – Zadzwoń już teraz : 531 26 26 26

Sprawy, w których TAJFUN GROUP służy pomocą!

 • Dochodzenia osobiste, związane z najbliższą rodziną, w tym:
  Przedmałżeńskie, dotyczące m.in. niewierności, wirtualne relacje, związki na odległość, niehonorowe zachowanie, wątpliwe zachowania: (uzależnienia, narkotyki, hazard, alkoholizm, kulty), porzucenie domu, nielojalność partnera i rodziny, monitorowanie i nadzór w celu określenia działań (zachowania) pary, dzieci lub krewnych, Dowody na zdjęciach i filmy HD.
 • Dochodzenia biznesowe:
  Raporty przed pracą, absencja, kontrola reklam, transporterów i towarów, specjalny nadzór w dużych sklepach, hotelach, targach, wystawach, wydarzeniach (nieumundurowanych), oszustwach (nieuczciwych zachowaniach).
 • Dochodzenia finansowe:
  Raporty biznesowe, finansowe i wypłacalności. Podniesienie towaru. Rejestry nieruchomości, handlowy i indeksowe. Pojazdy.
 • Wywiad gospodarczy:
  Nieuczciwa konkurencja. Wycieki informacji. Usystematyzowane i ciągłe wykrywanie kradzieży. Kopiowanie i plagiat produktów.
 • Ekspertyza; Daktyloskopia, Grafologia:
  Ekspertyza, Daktyloskopijny; Podnoszenie odcisków palców, po popełnieniu przestępstwa, kradzieży lub manipulacji elementami. Weryfikacja znalezionych śladów i śladów obecności personelu. Ekspertyza, Grafologiczna; Dokumentologia. Analiza dokumentów pisemnych, podpisów. Weryfikacja, czy są prawdziwe, czy fałszywe.
 • Firmy ubezpieczeniowe:
  Symulacja wypadków i kontrola następstw. Udawane obrażenia. Śledzenie rannych i lokalizowanie świadków. Dochodzenie w sprawie oszustwa. Wśród innych usług.
 • Dochodzenie w sprawie pracy – Monitorowanie i kontrola personelu:
  Kwalifikacja, weryfikacja i ocena pracowników w celu zlokalizowania słabości firmy, w zakresie wycieku informacji. Usługa infiltracji naszego personelu (Infiltracja jako pracownik). Nieuczciwa konkurencja.
 • Wyszukiwanie osób:
  Poszukujemy osób, które zmieniają adres lub telefon, aby uniknąć odpowiedzialności. Szukaj krewnych, przyjaciół lub chłopaków zdalnie.

We wszystkich tych sprawach niezmiernie istotne jest przedstawienie wiarygodnej, autentycznej dokumentacji. Jeżeli nie mamy do niej pewności, możemy skorzystać z usług firmy detektywistycznej TAJFUN GROUP, która pomoże nam ocenić i zagwarantować autentyczność różnego rodzaju dokumentów. W każdym momencie i każda osoba fizyczna oraz firma może nam zlecić przeprowadzenie ekspertyzy jakiejkolwiek dokumentacji. Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami naszego biura we Wrocławiu i zapoznania się z naszą szeroką ofertą usług detektywistycznych, które obejmują również różnego rodzaju inne kwestie, wymagające pomocy doświadczonego detektywa, posiadającego określone kwalifikacje i zaplecze w postaci odpowiednich środków, niezbędnych do świadczenia określonych usług. 

4.9/5 - (23 ocen)
INFOLINIA 24/7
PORADY I KONSULTACJE

Skontaktuj się z nami