Prywatny detektyw Bolesławiec
PORADY I KONSULTACJE
INFOLINIA 24/7

531 26 26 26

Bolesławiec detektyw z Grupy Tajfun
Prywatny detektyw Bolesławiec z Tajfun Group
Cennik tajfun Group - detektyw Bolesławiec
Czy detektyw Bolesławiec jest dobrym rozwiązaniem?

Kim jest agencja detektywistyczna TAJFUN GROUP oddział Bolesławiec? 

TAJFUN GROUP to agencja detektywistyczna zajmująca się ochroną osób i ich mienia. W celu zapewnienia bezpieczeństwa biuro detektywistyczne Bolesławiec zatrudnia najlepszych. Są to wykwalifikowane jednostki tj. byli funkcjonariusze pododdziału antyterrorystycznego policji, biura śledczego oraz biura ochrony rządu. Wszystko, co robią, robią w trosce o dobro klientów. Niezbędna wiedza w tym kierunku i doświadczenie zyskują po wielu latach służby. 

Jakie usługi detektywistyczne Bolesławiec oferują? 

Prace wykonywane są nie tylko dla podmiotów gospodarczych, ale także te w sektorze gospodarczym. 

Osoby ceniące sobie bezpieczeństwo zapewnione na najwyższym poziomie będą zadowolone z usług agencji w stu procentach. Dyskrecja i lojalność jest tutaj podstawą, w związku z czym każda, nawet najbardziej prywatna ma zagwarantowaną ochronę. 

Bezpłatna konsultacja, na której klient może specyfikę pracy prywatnych detektywów w Bolesławcu, szacowany czas, w którym sprawa zostanie zamknięta, a także koszta, jakie zostaną poniesione, a także w pełni dostosowane do budżetu klienta, jest bez wątpienia dodatkowym atutem, gdyż można podjąć świadomą decyzję o współpracy, bez nacisków. 

Usługi detektywistyczne wykonywane w TAJFUN GROUP to: 

– Wywiad gospodarczy
– Weryfikacja pracowników i kontrahentów
– Nieuczciwa konkurencja
– Wykrywanie podsłuchów
– Sprawy rozwodowe
– Badanie ojcostwa
– Obserwacja osób
– Poszukiwanie osób
– Sprawy karne
– Informatyka śledcza
– Ustalanie danych adresowych
– Bezpieczeństwo dzieci

Podczas wykonywania zadań prywatni detektywi dokonują wszelkich starań, aby nauczyć swoich klientów obrony w czasie zagrożenia – samoobrony. 

Z kim współpracują prywatni detektywi Bolesławiec?

Prywatny detektyw w Bolesławcu zajmujący się daną sprawą, stawia nie tylko na bezpieczeństwo, ale także na wszelkie działania wykonywane zgodnie z prawem, w związku z czym współpracuje z takimi podmiotami jak: 

– Policja
– Wspólnota mieszkaniowa
– Korporacja
– Kancelaria prawna
– Biuro księgowe
– Biuro pośrednictwa gospodarczego
– Stowarzyszenie przedsiębiorców
– Inne agencje detektywistyczne
– Niezależni detektywi
– Eksperci i biegli
– Laboratorium
– Psycholog

Detektyw Wrocław – Zadzwoń już teraz : 531 26 26 26

Detektyw Bolesławiec, a prawo. 

Zasady prawa to jedne z ważniejszych zasad w kraju. Każdy detektyw jest tego w stu procentach świadomy, w związku z czym biuro detektywistyczne dokonało szeregu starań, aby było to legalne, a klient nie miał wątpliwości. Licencja detektywistyczna została wydana przez Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu. Agencja detektywistyczna posiada wpis do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych prowadzonym przez ministerstwo spraw wewnętrznych i administracji.

Prywatny detektyw Bolesławiec lepszy niż policja? 

Podejmując współpracę z agencją detektywistyczną, mamy świadomość, iż jesteśmy także klientami, posiadającymi wymagania. Płacąc za wykonanie zlecenia, klient ma prawo do oczekiwania konkretnych wyników. Są sprawy, w których policja nie pomoże, a także nie jest w stanie zapewnić nam ochrony 24 godziny na dobę. Prywatni detektywi dają nam nie tylko dyskrecję, ale także bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.  

5/5 - (13 ocen)
INFOLINIA 24/7
PORADY I KONSULTACJE

Skontaktuj się z nami